Mes naudojame slapukus
Mes naudojame slapukus ir kitas stebėjimo technologijas, siekdami pagerinti jūsų naršymo mūsų svetainėje patirtį, parodyti jums pritaikytą turinį ir tikslinius skelbimus, išanalizuoti mūsų svetainės srautą ir suprasti, iš kur ateina mūsų lankytojai.
Prekės kodas: 37079
Turimas kiekis: Sandėlyje
Pasodinama skulptūrėlė „Angeliukas“ - maža simbolinė dovanėlė, primenanti apie artimųjų meilę ir palaikymą. Puiki dovana krikštynų ar Pirmosios komunijos proga.
Pagaminta iš polirezino.
Išmatavimai - 8 x 6 x 12,5 cm
Gamintojas: | Vokietija |
Kas yra polirezinas?
Polirezinas pagamintas iš natūralių gamtinių medžiagų, yra panašus į keramiką, tik žymiai tvirtesnis, nedeformuojasi ir neskilinėja. Polirezino gaminiai pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu, yra atsparūs karščiui bei drėgmei, neturi kvapo ir neišskiria gamtai bei žmogui toksiškų medžiagų. Taip pat, polirezinas nereikalauja ypatingų laikymo sąlygų ir yra malonus prisilietimui.
Produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos produkto savybės.